„Portfel stabilnego wzrostu” oraz „Agresywny portfel inwestycyjny” – tylko dla subskrybentów!

„Portfel stabilnego wzrostu” oraz „Agresywny portfel inwestycyjny” – tylko dla subskrybentów!

Po długiej przerwie przyszedł czas na wytłumaczenia. Czy systematyczne blogowanie mnie przerosło?

Szczerzę przyznam, że trochę tak było i powód jest jeden: CZAS! Ostatnie moje przedsięwzięcia inwestycyjne(o których będę pisał pod koniec roku) sprawiły, że mam ograniczoną ilość czasu, który mogę poświęcać na prowadzenie publicznych portfeli, co prawie uniemożliwia mi prowadzenie bloga w sposób, jaki robiłem to kilka tygodni temu, stąd ostatnia luka w notowaniach portfela.

Portfele ciągle są aktywne i prowadzone wg założeń!

Ostatnia luka w publicznych notowaniach nie oznacza, że zaprzestałem inwestycji. Portfele są ciągle aktywne i prowadzę je zgodnie z początkowymi założeniami, jedyna rzecz, która szwankuje to publikacja ich online, dla Was, do publicznej wiadomości.

Przez jakiś czas, zamiast dodawania nowych postów na blogu próbowałem opisywać swoje transakcje na Faceobook’u www.facebook.com/inwestorak/ , jednak nie było to aż takie jasne i czytelne jak pisane przeze mnie posty, brakowało ważnej części, którą jest „Obecny skład portfela”, na co kilku czytelników się skarżyło.

Co dalej z portfelami?

Po dłuższych przemyśleniach, postanowiłem, że chwilowo wstrzymuję publiczne notowania portfeli na blogu a w przyszłości będę chciał je udostępnić tylko osobom należącym do grupy subskrybentów, nad której stworzeniem obecnie pracuje.

W jaki sposób będę je publikował w przyszłości?

Tutaj pierwsze pytanie do Was, czytelników.. Jaki sposób publikacji byłby dla Was najlepszy a dla mnie najmniej czasochłonny? Jeśli znacie jakieś sprawdzone sposoby, które mógłbym wykorzystać będę bardzo wdzięczny za wiadomość na Facebook’u z informacją o tym – www.facebook.com/inwestorak/. Im szybciej zdecyduję w jaki sposób publikować portfele, tym szybciej będę w stanie powrócić z nimi na bloga.

Ł.